HüSRan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AyrıLık MesajLArı

YazarMesaj
AĞTAŞ
YöNeTim
YöNeTim
AĞTAŞ

AnTy : 0

AyrıLık MesajLArı Empty
MesajKonu: AyrıLık MesajLArı   AyrıLık MesajLArı Icon_minitimeSalı 11 Mayıs - 14:42

Ayrılık Mesajları | Günahımın bedeli
adını kurutulmuş bir gül gibi yüreğimde saklıyorum.bu sevgiyi senden uzaklarda,sensiz yaşıyorum.ne sesin var ne de kokun...bilmiyorum hangi günahımın bedeli bu. ......

Ayrılık Mesajları | Gülüm dedim
gülüm dedim güller soldu, güneşim dedim akşam oldu, kalbim dedim sahibi sensin diye o da senin oldu. şimdi güllere bakamıyorum, sabahları göremiyorum ve kalbim olmadan yaşayamıyorum. benim kalbim sens...

Ayrılık Mesajları | Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken
yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünki gülüşünü " çok özledİm " ...

Ayrılık Mesajları | Gece karanlığa gömülürken
gece karanlığa gömülürken. senide beraberinde götürdü, karanlık dünyama ışık olmanı beklerken, bir yıldız misali avuçlarımdan kayıp gittin.. seni özleyeceğim...

Ayrılık Mesajları | terketmez sevdam seni
terketmez sevdam seni gecelerim ve gündüzlerim uykusuz ve seninle dolu gecer bitanem şunu bil ki sevenler ayrılmaz dünya kücük elbet kavuşcaz beklemenin tadını cıkarcaz sonunda sabrederek...

Ayrılık Mesajları | Merhaba hüzün adası Ben duygu gemisi
merhaba hüzün adası ben duygu gemisi demir attım kıyılarına haydi uyan aç gözlerini bak ne diyor gemideki ses 'seni özledim'...

Ayrılık Mesajları | Başını Dik Tut
hayat hiçbir insan için ağlamaya değmez. zaten ağlamaya değen insan hiçbir zaman ağlatmaz. sen yine de ağlamak istiyorsan başını dik tut. göz yaşların ağlatan kadar alçalmasın....

Ayrılık Mesajları | Beni Terkettiğinde
birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol....
http://www.agtas36.tr.cx

AyrıLık MesajLArı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AyrıLık MesajLarı
» Aşk MesajLarı
» AsK MesajLarı
» Teşekkür Mesajları
» ÖzüR MeSajLarı