HüSRan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Teşekkür Mesajları

YazarMesaj
AĞTAŞ
YöNeTim
YöNeTim
AĞTAŞ

AnTy : 0

Teşekkür Mesajları Empty
MesajKonu: Teşekkür Mesajları   Teşekkür Mesajları Icon_minitimeSalı 11 Mayıs - 15:12

*her günüzü hiç bitmeyecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum... ömür boyu mutluluklar....

*binlerce kardelen açar dağlarımda asice... ve binlercesi gömülür gamzelerine.. dünyanın en asil çiçeğini sana yolluyorum.. mutluluk dileklerimle beraber.....

*hayat boyu mutlu, huzurlu ve de bol çocuklu yasamaniz dilegimle. evinizden sevgi eksik olmasın. mutluluklar....

*yasam boyu birbirinizi daima sevin ve hep nese içinde, huzurlu bir hayat sürün... hiç ayrilmayın... ebedi bir mutluluk sizi hiç bırakmasın!...

*büyük insanlar olmadan büyük başarılar olmaz... daha nice başarılarını birlikte kutlamak dileği ile......

*rüzgarın kemana vurduğu ılık bir gecede, yağmur damlaları cama vururken yatağınıza uzanıp hayalini kurduğunuz ve keşke dediğiniz her şey hep sizin olsun... mutluluklar diliyoruz.....

*üzüntüleriniz kum tanesi kadar küçük, sevginiz nisan yağmurları kadar kadar bol olsun. mutluluklar diliyorum......

*bir umut serpilsin yüreğine, bin mutluluk doğsun günlerine, her şey kendin gibi ve gözlerin kadar güzel olsun.. hep mutlu kal emi.....
http://www.agtas36.tr.cx

Teşekkür Mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk MesajLarı
» AsK MesajLarı
» AyrıLık MesajLArı
» ÖzüR MeSajLarı
» AyrıLık MesajLarı