HüSRan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

EspriLer

YazarMesaj
AnTy06
YöNeTim
YöNeTim
AnTy06

AnTy : -1

EspriLer Empty
MesajKonu: EspriLer   EspriLer Icon_minitimeÇarş. 19 Mayıs - 2:16

* Son güLen sen oLacaksın, Çünki Geç anLıyoRsuN. . . [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Deneme Sınavı -- Banane, Deniycem [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Anne Okumayı Söktüm Diker misin [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Adamın biri uçmus, hem de 0.7 [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Uzun lafın kısası : U.L. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Ağlarsa anam ağlar gerisi playback yapar... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* İlahi Zeynep… Arabesk Beyza [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Nuri'yi ölünce Çin'e gömün, NuriÇinde yatsın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Kadın hakkı diye bişey yoktur çünkü hakkı erkek ismidir [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Bi adam Yatmıs , Karısı Feribot [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Adam Karısına inek Demis , birlikte aşşağı inmişler !! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Geçen gün bi taksi çevirdim , hala dönüyo [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Hayat doluydum. Boşalttılar! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Ruhunuzu satmayın! Kiralayın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Annem unu eledi, finale kaldı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Taksime cami yapmasınlar. Gitsinler başkasının taksisine cami yapsınlar. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Oh sevgilin gelmiş gözün Aydın, kulakların Manisa. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* İspanyollar ben yollamam [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
* Bi adam yarın ölücem demiş,Yarmışlar ölmüş.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Allah yürü ya kulum dedi arabamı sattım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Hakkımı aradım meşgul çıktı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Çok makbule geçti şimdide Ayşe geçiyor [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Adamın biri aklını kaçırmış,fidye istemiş [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

*Adamın biri üç-desibel demiş sibelde 3 demiş [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Ajda Pekkan yüzünü gerdirmeye devam ediyor,yüzündeki ben eskiden ayağındaymış [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

EmeGe Saygı Bir TeBrik Mesajı Yazın..

Çokmu Şey İsTedik [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.husran.yetkin-forum.com

EspriLer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EspriLer
» EspRiLer
» EspRiLer
» EspRiLer