HüSRan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

NicKLer

YazarMesaj
AnTy06
YöNeTim
YöNeTim
AnTy06

AnTy : -1

NicKLer Empty
MesajKonu: NicKLer   NicKLer Icon_minitimeCuma 14 Mayıs - 21:56

Hαỳαt ßır يєĸılĐє єlßєt Đєvαm єĐєcєĸ ßırĐє ıςınĐє śєn ôlśαn ıيtє ô zαmαn hєr ỳєr ỳєيєrєcєĸ…

śєvmєĸmı? hıς tαtmαĐîm? ỳα gülmєĸ? ςôĸtαn ùnùttùm? ỳαيαmαĸmî? ßôيvєr! αيĸ nєmı? ßüỳüĸ ßır ỳαlαn! mùtśùzlùĸmù? ıيtє ô ßєnım Đünỳαm!

Biliyorum sen bensiz de yaşabilecek kadar güçlüsün..

αѕкιη кαℓвιη∂єуѕє, мυтℓυℓυgυη єℓιη∂єуѕє, ιѕтє∂ιgιη ιкι кєℓιмєуѕє ѕєηι ѕєνιуσяυм…

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм αятιк !!!

ÖyLe hErŞeYi bİlMeNe gErEk yOk hAdDiNi bİl yEteR

SeN bEnİm FaRkImI fArK eTmEdiN aRtIk FaRk EtSeNdE fArK EtMeZ bEnİm FaRkImI fArKeDeNlEr SeNdEn CoK fArKlIlArr

αglαуαcαкѕιη нєρ уαηαcαкѕιη..кiмi göяѕєη вєηi αяαуαcαкѕιη..вυz тυтмυş уüяєgiм нαѕяєтiηlє dσlυ..кαувєттiкlєяiηє αglαуαcαкѕιη.

Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya devam etsinLer!!!!!!!!

󃃃 уαααα…ιкι єℓιη кαη∂α σℓѕα ∂α gєℓ….󃃃 󃃃….«3

Yeni bir Sayfa actim kendime…icinde sen YOKSUN…Kalbim Hayvanat Bahcesi degilki…icinde KÖPEKLER olsun

~√ν^√~√ν^√ν’^~ нαηι ѕєηιη ιçιη αтıуσ∂υ уα —————- вαк ∂υя∂υя∂υм

нαу нαу ηє ιѕтєяѕєη ѕαу ѕαу вєη¢є ѕєηιη αѕкιη ℓαу ℓαу нα∂ι σgℓυм уαℓℓαн ѕαηα вαу вαу..

…вєи ●»ѕσи ѕözüмü«● ѕöуℓєяѕєм gєяi ∂öиüşü уσктυя,мєяαк єтмє ѕєиiи giвi iвиєує кαнвє çσктυя…

lHє®️ Gıdєη ßı®️quη lDoηмєk Îstєr ßî®️αkıη lDôηsûη lNє kαybєttıqıηı Sôη lKєz Gô®️sûη

●●● NeDeNiNi BiLeMeZsİn ÇüNkÜ sEn HiÇ bEn OLmaDıN●●●

кiм doLduяαвiLiя içiмdєкi воşLuğu вєи istємєzsєм? кiм мuтlu єdєвiLiя вєиi вєи нαzıя dєğiLsєм?
кiм чıкαя чıpяαтıя вєиі вєи iziи vєямєzsєм? кiм ѕєvєя вєиi вєи кєиdiмі ѕєvмєzsєм? нєяşєч вєиdє вαşLαя вєиdє вітєя

NefFretT etmeK ßir saNatTiR N.E.F.R.E.T.I.M.S.I.N

°● ѕєηιη ι¢ιη αgℓιуσяυм…ѕαηмαкι ѕєηι ѕєν∂ιgιм∂єη…ѕєηιηℓє вσ$α zαмαηιмι gє¢ιя∂ιgιм∂єη…!

●ѕєηιη ι¢ιη ι¢ιуσяυм вυ gє¢є…$єяєƒιηє ∂єgιℓ…$єяєƒѕιzℓιgιηє…!●-_

SENIN MARKA OLDUGUN YERDE FIYATLARI BEN BASARIM….

Dusman kelimesinin anlamini arkadas sifatini tasiyanlardan ogrendim..

3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen kendini 10 kuruşluk hissedermiş şimdi aynaya bak ve o 3 kuruşluk suratına tükür

laf sokmaya kalma kapak olursun,uğraşma etiket olursun,yavşama köpek olursun insan ol belki yanımda yer bulursun

Giden gitmistir gittigi gun bitmistir ben onu degil o beni kaybetmistir

O lanet olasi; gururun bittiyinde sakin geri dönme… Çünkü senin gururunun bittiyi yerde benim gururun baslayacaktir

Sanama askinla delirdim simdi,nefretin bagrimda hancer misali,bu satirlari okursan cok iyi anlarsin beni NEFTERIMSIN artik SEVDIGIM degil!!

ѕєνєη ιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя…вαкѕαηα gι∂ιуσя ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιуєη ιηѕαη….
http://www.husran.yetkin-forum.com

NicKLer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NicKLer
» Sevdiğiniz Nickler